Vaša oseba za stik


Uprava
Josef Thomas Rinberger Lastnik – poslovodja j.rinberger@triuso.de
Josef Christian Rinberger Poslovodja jj.rinberger@triuso.de +49 (0)8086-9308-420
Prodajni oddelek – orodja
Richard Handl Vodstvo prodajnega oddelka/
kljucni kupci
r.handl@triuso.de

+49 (0)8086-9308-17

Melanie Blindhuber Pomocnica vodstvu prodajnega oddelka m.blindhuber@triuso.de +49 (0)8086-9308-17
Prodajni oddelek – podrocje PSA
Philipp Rinberger Vodstvo prodajnega oddelka/
kljucni kupci
p.rinberger@triuso.de +49 (0)8086-9308-32
Mike Fialkowski Kljucni kupci m.fialkowski@triuso.de +49 (0)171-1636232
Ulrich Seidel Kljucni kupci u.seidel@triuso.de +49 (0)171-6781018
Andreas Schwarzmeier upravljanje izdelek a.schwarzmeier@triuso.de +49 (0)8086-9308-26
Brigitte Rubin upravljanje izdelek b.rubin@triuso.de +49 (0)8086-9308-202
Thomas Wendlinger upravljanje izdelek t.wendlinger@triuso.de +49 (0)8086-9308-400
Claudia Seifüßl pripravnik c.seifuessl@triuso.de +49 (0)8086-9308-183
Prodajni oddelek – podrocje Vzhodne Evrope
Michal Vanca Slovaška m.vanca@triuso.de +421 915 621 057
Karel Kotoucek Ceška republika k.kotoucek@triuso.de +420 721 367 451
Prodaja
Johann Diny Vodja notranje službe h.diny@triuso.de +49 (0)8086-9308-28
Johann Greimel Obdelava narocil h.greimel@triuso.de +49 (0)8086-9308-37
Susanne Peißner Obdelava narocil s.peissner@triuso.de +49 (0)8086-9308-33
Christine Frömter Obdelava narocil c.froemter@triuso.de +49 (0)8086-9308-181
Michaela Dörfel Obdelava narocil m.doerfel@triuso.de +49 (0)8086-9308-16
Bettina Lübeck Obdelava narocil b.luebeck@triuso.de +49 (0)8086-9308-57
Tanja Aigner Obdelava narocil t.aigner@triuso.de +49 (0)8086-9308-23
Maria Butzenberger Podpora strankam r.butzenberger@triuso.de +49 (0)8086-9308-10
Valerie Kuchler pripravnik v.kuchler@triuso.de +49 (0)8086-9308-182
Prodajni zastopniki Obmocje
Sebastian Kuch / Vodja podrocja 06300-06419
10000-19999
23920-23999
38400-38599
39000-39999
s.kuch@triuso.de +49 (0)160-97909044
Jens Gathmann / Vodja podrocja 40000-47999
50000-52999
57000-57499
58000-59999
j.gathmann@triuso.de +49 (0)171-6717763
Thomas Heim / Vodja podrocja 80000-82999
83600-83999
85000-89999
t.heim@triuso.de +49 (0)171/6781019
Uwe Kling / Vodja podrocja 06000-06299
06420-06729
07000-07999
30960-31499
34000-38399
38600-38999
98000-99999
u.kling@triuso.de +49 (0)171-6702874
Andreas Mäser / Regionalni vodja 53000-56999
57500-57999
60000-79999
a.maeser@triuso.de +49 (0)171-6717761
Özgen Yücedag / Vodja podrocja 83000-83599
84000-84999
90000-94999
o.yuecedag@triuso.de +49 (0)171-7300574
André Venker / Vodja podrocja 21700-21999
26000-30959
31500-33999
48000-49999
a.venker@triuso.de +49 (0)171-7218011
Jens Wittig / Vodja podrocja 01000-05999
06730-06999
08000-09999
j.wittig@triuso.de +49 (0)171-7284310
Björn Koschmieder / Vodja podrocja
H. Chr. Storjohann GmbH
20000-21699
22000-23919
24000-25999
b.koschmieder@triuso.de +49 (0)171-6480841
Podpora strankam Podrocje
Harald Kaindl Jug h.kaindl@triuso.de +49 (0)171-4503495
Thomas Siegmann Zahod t.siegmann@triuso.de +49 (0)171-7355263
Michael Franke Vzhod m.franke@triuso.de +49 (0)171-7321677
André Büsel Sever/zahod a.buesel@triuso.de +49 (0)171-7305752
Uwe Reichardt Sever/vzhod u.reichardt@triuso.de +49 (0)171-7345212
Proizvodnja in logistika
Wolf Thoma Vodja proizvodnje w.thoma@triuso.de +49 (0)8086-9308-441
Gertrud Schmid Uvoz blaga wareneingang@triuso.de +49 (0)8086-9308-54
Cornel Popa Izvoz blaga c.popa@triuso.de +49 (0)8086-9308-431
Marketing
Anke Böhm Desktop Publishing an.boehm@triuso.de +49 (0)8086-9308-200
Elisa Schommer Desktop Publishing e.schommer@triuso.de +49 (0)8086-9308-434
Sabine Auer Desktop Publishing s.auer@triuso.de +49 (0)8086-9308-203
Josefine Herbst pripravnik j.herbst@triuso.de +49 (0)8086-9308-201
Racunovodstvo/kontroling
Franz-Georg Wastl Vodja racunovodstva f.wastl@triuso.de +49 (0)8086-9308-416
Maria Huber Racunovodstvo/kadri m.huber@triuso.de +49 (0)8086-9308-55
Silvia Thurner Racunovodstvo s.thurner@triuso.de +49 (0)8086-9308-35
IT
Alois Böhm Vodja IT a.boehm@triuso.de +49 (0)8086-9308-56
Alexander Hampsch IT a.hampsch@triuso.de +49 (0)8086-9308-456
Nabava
Carsten Sikorski Vodja nabave c.sikorski@triuso.de +49 (0)8086-9308-39
Elfriede Greimel e.greimel@triuso.de +49 (0)8086-9308-14
Franziska Maier f.maier@triuso.de +49 (0)8086-9308-58
Thomas Bootz t.bootz@triuso.de +49 (0)8086-9308-11
Franziska Deinböck pripravnik f.deinboeck@triuso.de +49 (0)8086-9308-24